Farbowanie włosów

Koloryzacja włosów

Wiemy, że farbowanie włosów to zabieg, na który często się decydujemy pragnąc odmiany. Wiosna to zdecydowanie czas koloryzacji! Niektóre z nas od lat dbają o kolor, regularnie farbując włosy, chcąc tym samym nadać im blasku i intensywnej barwy.

Farbowanie włosów to zabieg mocno ingerujący w strukturę włosa. Źle zaaplikowana farba może przynieść nieodwracalne skutki – dlatego warto wybrać się do profesjonalistów. Polecamy Ci nasz salon fryzjerski! Dbamy nie tylko o piękno koloru, ale również o stan i zdrowie Twoich włosów.

Koloryzacja – zawsze jesteśmy na TAK!

Dobrze wykonana koloryzacja włosów to zawsze dobry pomysł! To prawdopodobnie najbardziej odmieniający zabieg fryzjerski! Trafnie dobrany kolor może podbić tęczówkę oka, podkreślić rysy twarzy i koloryt skóry. Zrób to z głową, czyli z nami! To zabieg upiększający, który może odmłodzić - ukrywając pierwsze siwe włosy czy dodać świeżości poprzez intensyfikację barwy. Farbowanie całych włosów, ale również delikatne pasemka, ombre i sobre zawsze dają efekt WOW.

Farbowanie włosów już kilka tysięcy lat temu!

Myślisz, że farbowanie jest nowinką XX i XXI wieku? Nic bardziej mylnego! Zarówno w starożytnym Egipcie, jak i w Grecji, farbowano włosy naturalnymi metodami. Rumiankowe płukanki, barwniki odzwierzęce, glina, popiół, rozjaśniające działanie słońca – to tylko kilka metod, które stosowali starożytni Grecy i Rzymianie.

Farba zbliżona do tej dzisiejszej powstawała dopiero w XIV wieku, jednak była wówczas substancją, która mocno szkodziła włosom. Dopiero w 1907 roku opracowano farbę, którą rozjaśniano włosy, nie szkodząc równocześnie ich zdrowiu. Miało to miejsce we Francji. Nic jednak nie dorównuje nowoczesnym sposobom koloryzacji, tym bardziej tym, które stosujemy w naszym salonie.

Farbowanie włosów w salonie Colette

Koloryzacja jest zabiegiem, na który zwykle musisz poświęci trochę czasu. Dbamy o to, by czas spędzony w salonie Colette był miły i przyjemny! Na pewno poczęstujemy Cię pyszną kawą, a czas wypełnimy ciekawą rozmową i kobiecą prasą. Dbamy o to, aby każdy zabieg wykonywany w naszym salonem był chwilą relaksu i oderwania od codziennych obowiązków. To moment dla Ciebie!

Jakie będą Twoje włosy po koloryzacji w Salonie Colette?

Poprzez farbowanie na pewno bardzo odmienisz swój look! Odświeżysz wizerunek i nadasz mu pożądanych cech! Twoje włosy będą na pewno:

  • mocno nasycone kolorem,
  • odżywione,
  • sprężyste,
  • lśniące.
  • Włosy po farbowaniu na pewno będą posiadały pełną strukturę, która sprawi, że dużo łatwiej będzie przebiegało ich układanie.

Farbowanie włosów INOA – co to jest i dlaczego warto?

Koloryzacja farbami INOA marki L’Oreal Professionnel zawsze przynosi spektakularne efekty. Farby te zapewniają bardzo intensywny kolor i mocny połysk. Są komfortowe w użytkowaniu, ponieważ nie zawierają amoniaku. Co za tym idzie – nie podrażniają, a po ich nałożeniu raczej niewyczuwalne jest swędzenie, które często występuję w przypadku tanich farb. Farbowanie włosów farbami INOA to przyjemność, bowiem farby bez amoniaku pozbawione są nieprzyjemnego zapachu, z którym często kojarzymy farbowanie.

Koloryzacja INOA to również zabieg pielęgnacyjny

Farby INOA są wyjątkowe! Posiadają właściwości pielęgnacyjne, ponieważ amoniak i woda, zostały zastąpione w nich pielęgnacyjnymi olejami. Podczas farbowania pigment wraz olejkami pokrywa włos, tworząc warstwę ochronną. To bardzo trwała koloryzacja włosów, która równomiernie się wypłukuje, zachowując jednak piękne tony koloru.

 

Zapraszamy na koloryzację włosów na bardzo wysokim poziomie, wybierzmy odcień idealny dla Ciebie, spośród szerokiej gamy farb INOA!