Stylizacja włosów

Idealna fryzura – robimy to dobrze!

Dobrze odżywione i czyste włosy to nie wszystko, by nasza fryzura wyglądała pięknie i zdrowo. Trzeba je jeszcze odpowiednio ułożyć, najlepiej tak, by perfekcyjnie podkreślały walory naszej twarzy. Naturalnie ułożone włosy często wyglądają pięknie, jednak pod fachowym okiem stylisty, który wydobędzie z nich najlepsze cechy, będą układać się jeszcze lepiej.

Styling dzieli się na różne odmiany, w zależności od konkretnego zabiegu, jaki chcemy wykonać na włosach. Nie wszystkie fryzury odznaczają się oczywiście tą samą łatwością wykonania. Fryzury ślubne, trwałe czy skomplikowane upięcia będą wymagały znacznie więcej umiejętności i cierpliwości niż zwykłe modelowanie z uczesaniem. Warto wybrać doświadczonego fryzjera, który z każdego rodzaju fryzurą poradzi sobie świetnie – takiego jak salon Colette!

Perfekcyjna fryzura w zasięgu Twojej ręki

Nasz salon kosmetyczny świadczy szereg usług fryzjerskich - od prostych usług wykonywanych przez naszą kosmetyczkę, po skomplikowane zabiegi oraz uczesania okolicznościowe, w tym ślubne. Dzięki temu, mamy bogate doświadczenie w wielu różnych segmentach i naszą pracę robimy dobrze i solidnie. W ofercie mamy usługę farbowania włosów, tworzenie baleyage'a, trwałego skrętu, upięć czy koków. Do każdej czynności wkładamy całe serce i staramy się, by klient był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany. Odpowiednio zadbamy o Twoją fryzurę oraz to, by włosy były zdrowe i silne.

Wszechstronne usługi oraz szeroka paleta barw

W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy usługi fryzjerskie jedynie na najwyższym poziomie, z dużą możliwością dopasowania ich do Państwa indywidualnych preferencji. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wszystkie nasze stylizacje spełnią oczekiwania, a bogactwo wzorów i kolorów sprawi, że z łatwością wybiorą Państwo coś dla siebie.

U nas dbamy jednak nie tylko o ich dobry wygląd i piękno, lecz również o to, by było zdrowe i dobrze odżywione. Niektóre tańsze zabiegi bardzo niszczą włosy agresywną chemią lub stosowaniem środków niskiej jakości powodujących np. wysuszanie włosa lub jego cebulki. My stosujemy jedynie rekomendowane produkty znanych firm, które perfekcyjnie sprawdzą się do różnych zabiegów na włosy – również tych bardziej inwazyjnych - i dzięki odpowiedniej jakości wykonania są całkowicie bezpieczne.

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego na profesjonalne stylizacje i wzmocnienie – zadbaj o swoje włosy i spraw, by znów odzyskały blask, lub zyskały nowy!

 

strzyżenie męskie + mycie 50 zł
strzyżenie damskie + mycie 90-130 zł
modelowanie + mycie 70-110 zł
kolor 200-430 zł
kolor INOA 220-600 zł
baleyage 310-650 zł
ombre/sombre 350-690 zł
headlines/ trwały skręt 200-450 zł
upięcia 200-350 zł
koki ślubne 350-500 zł