Dobry fryzjer, to taki, który potrafi słuchać!

Czym wyróżnia się dobry fryzjer? Trudno to jednoznacznie określić, bo przecież potrzeby każdego z nas są inne. Dobry fryzjer na pewno jednak powinien potrafić słuchać! Kluczem do udanej stylizacji włosów, jest właśnie rozpoznanie potrzeb klienta. Rozmowa, ale także próba poznania włosów – tego, w jaki sposób się zachowują, jak reagują na warunki atmosferyczne, daje szansę na satysfakcjonujący efekt końcowy naszej pracy.

Przyjdź do naszego salonu fryzjerskiego nie tylko po to, by odmienić swój wygląd, lecz również po to, by się zrelaksować!

Nasz salon fryzjerski zlokalizowany w Krakowie, jest miejscem, gdzie każdy może oderwać się od codzienności. Bardzo ważna jest dla nas dobra atmosfera – to ona pozwala zrelaksować się naszym klientom. Dobra atmosfera to jednak nie wszystko – dużą rolę odgrywa również zaufanie, którym klienci mogą nas obdarzyć. W naszym salonie fryzjerskim pracują profesjonaliści i pasjonaci! Ludzie, dla których praca jest ważną płaszczyzną samorealizacji. Czy teraz już wiesz, dlaczego można nam zaufać?

W salonie fryzjerskim Colette podążamy za trendami. Cały czas śledzimy branżę fryzjerską, by być na bieżąco z nowinkami i móc inspirować tych, którzy nam zaufali. Dbamy również o to, aby nasz salon fryzjerski był zaopatrzony w najnowsze sprzęty fryzjerskie, jak równie innowacyjne produkty pielęgnacyjne. Regularnie się rozwijamy – szkolimy i trenujemy!

Salon fryzjerski dla mężczyzn i kobiet

W Colette świadczymy usługi dla mężczyzn i kobiet. Strzyżenie, farbowanie, zabiegi pielęgnacyjne, a także przedłużanie czy zagęszczanie włosów, realizujemy zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Nie ma dla nas ograniczeń, żadne ze strzyżeń nas nie przerazi – lubimy wyzwania!

Salon Colette – tu zawsze stylizacja łączy się z pielęgnacją!

Dobrze wiemy, że zmiana koloru czy podcięcie końcówek nie przyniesie idealnego efektu, jeżeli włosy są matowe, pozbawione blasku i brakuje im sprężystości. Dlatego właśnie większości naszych zabiegów towarzyszy pielęgnacja. Przeprowadzamy koloryzację farbą INOA, czyli taką, która bogata jest w różnego typu olejki, co nie tylko wzmacnia intensywność kolorów, ale również poprawia kondycję włosów. Zanim zetniemy Twoje włosy, wykonujemy mycie z masażem. Używane produkty sprawią, że włosy będą pełne blasku, a masaż głowy poprawi krążenie krwi, odżywi cebulki i uniesie włosy od nasady!

Nasz salon fryzjerski łączy z sobą sztukę fryzjerską wraz z wizażem i stylizacją

Na pewno zdarzyło Ci się kiedyś mieć ogromną potrzebę zmiany, jednak zarazem nie mieć pomysłu, w jakim kierunku powinna ona zmierzać. Ściąć włosy, a może przedłużyć i zrobić trwałą? Zmienić kolor na wiosnę czy postawić na zabieg pielęgnacyjny? Też miewamy takie dylematy! Właśnie w takich sytuacjach doceniamy to, że fryzjer nie tylko potrafi dobrze ściąć włosy czy wykonać perfekcyjną koloryzację typu ombre, ale również ma wiedzę z zakresu stylizacji.

W naszym salonie fryzjerskim chętnie doradzamy, korzystając z wiedzy, ale również doświadczenia. Wiemy, jak dane ścięcie może wpłynąć na ogólny wygląd Twojej twarzy, w jaki sposób kolor odmieni Twój ogólny wygląd. Z nami będziesz mieć pełną świadomość do jakiego efektu doprowadzi cię dana zmiana wizerunkowa.

Odwiedź nasz salon fryzjerski w Krakowie! Działamy w dwóch lokalizacjach: na ul. Blich 5, a także na ul. Starowiślnej 64. Nie czekaj, umów się na wizytę już teraz!