Dobry fryzjer w Krakowie

Czym wyróżnia się dobry fryzjer? Trudno to jednoznacznie określić, bo przecież potrzeby każdego z nas są inne. Dobry fryzjer na pewno jednak powinien potrafić słuchać! Kluczem do udanej stylizacji włosów, jest właśnie rozpoznanie potrzeb klienta. Rozmowa, ale także próba poznania włosów – tego, w jaki sposób się zachowują, jak reagują na warunki atmosferyczne, daje szansę na satysfakcjonujący efekt końcowy naszej pracy.

 

Przyjdź do naszego salonu fryzjerskiego, by poczuć się lepiej

 

Nasz salon fryzjerski zlokalizowany w Krakowie, jest miejscem, gdzie każdy może oderwać się od codzienności. Bardzo ważna jest dla nas dobra atmosfera – to ona pozwala zrelaksować się naszym klientom. Dobra atmosfera to jednak nie wszystko – dużą rolę odgrywa również zaufanie, którym klienci mogą nas obdarzyć. W naszym salonie fryzjerskim pracują profesjonaliści i pasjonaci! Ludzie, dla których praca jest ważną płaszczyzną samorealizacji. Czy teraz już wiesz, dlaczego można nam zaufać?

W salonie fryzjerskim Colette podążamy za trendami. Cały czas śledzimy branżę fryzjerską, by być na bieżąco z nowinkami i móc inspirować tych, którzy nam zaufali. Dbamy również o to, aby nasz salon fryzjerski był zaopatrzony w najnowsze sprzęty fryzjerskie, jak równie innowacyjne produkty pielęgnacyjne. Regularnie się rozwijamy – szkolimy i trenujemy!

 

Salon fryzjerski dla mężczyzn i kobiet

 

W Colette świadczymy usługi dla mężczyzn i kobiet. Strzyżenie, farbowanie, zabiegi pielęgnacyjne, a także przedłużanie czy zagęszczanie włosów, realizujemy zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Nie ma dla nas ograniczeń, żadne ze strzyżeń nas nie przerazi – lubimy wyzwania!

 

Salon Colette – tu zawsze stylizacja łączy się z pielęgnacją!

 

Dobrze wiemy, że zmiana koloru czy podcięcie końcówek nie przyniesie idealnego efektu, jeżeli włosy są matowe, pozbawione blasku i brakuje im sprężystości. Dlatego właśnie większości naszych zabiegów towarzyszy pielęgnacja. Przeprowadzamy koloryzację farbą INOA, czyli taką, która bogata jest w różnego typu olejki, co nie tylko wzmacnia intensywność kolorów, ale również poprawia kondycję włosów. Zanim zetniemy Twoje włosy, wykonujemy mycie z masażem. Używane produkty sprawią, że włosy będą pełne blasku, a masaż głowy poprawi krążenie krwi, odżywi cebulki i uniesie włosy od nasady!

 

Salon fryzjerski łączący sztukę fryzjerską z wizażem i stylizacją

 

Na pewno zdarzyło Ci się kiedyś mieć ogromną potrzebę zmiany, jednak zarazem nie mieć pomysłu, w jakim kierunku powinna ona zmierzać. Ściąć włosy, a może przedłużyć i zrobić trwałą? Zmienić kolor na wiosnę czy postawić na zabieg pielęgnacyjny? Też miewamy takie dylematy! Właśnie w takich sytuacjach doceniamy to, że fryzjer nie tylko potrafi dobrze ściąć włosy czy wykonać perfekcyjną koloryzację typu ombre, ale również ma wiedzę z zakresu stylizacji.

W naszym salonie fryzjerskim chętnie doradzamy, korzystając z wiedzy, ale również doświadczenia. Wiemy, jak dane ścięcie może wpłynąć na ogólny wygląd Twojej twarzy, w jaki sposób kolor odmieni Twój ogólny wygląd. Z nami będziesz mieć pełną świadomość do jakiego efektu doprowadzi cię dana zmiana wizerunkowa.

Odwiedź nasz salon fryzjerski w Krakowie! Działamy w dwóch lokalizacjach: na ul. Blich 5, a także na ul. Starowiślnej 64. Nie czekaj, umów się na wizytę już teraz!