Fryzury ślubne Kraków

W naszym salonie przygotowaliśmy specjalną ofertę dla przyszłych panien młodych. Wiemy, że dzień ślubu powinien być wyjątkowy! Chcemy, aby każda pani młoda czuła się pięknie i swobodnie w wykonanej przez nas stylizacji włosów. To klucz do dobrego samopoczucia, a tym samym do idealnej weselnej zabawy.

Zadbamy nie tylko o fryzurę ślubną, ale także o perfekcyjny, dobrze dobrany makijaż ślubny. Nasz salon tworzą profesjonaliści - fryzjerki i kosmetyczki z pasją. Odwiedź jedną z naszych lokalizacji w Krakowie. 

Fryzura ślubna - pomożemy w wyborze

Podczas dobierania fryzury ślubnej zdanie przyszłej panny młodej jest dla nas najważniejsze! Zawsze dążymy do tego, by w 100% odtworzyć fryzurę ukazaną na zdjęciu lub szczegółowo opisaną. Jednak nam również zależy na wyglądzie panny młodej – chętnie doradzamy w kwestii upięcia. Pomagamy dostosować je do sukni i do kształtu twarzy.

Czy wiesz, że nawet drobne detale fryzury ślubnej, mogę mieć wpływ na całość stylizacji?

Jeżeli posiadasz okrągłą twarz, zróbmy przedziałek na boku, a nie na środku - Twoja twarz będzie wyglądała znacznie szczuplej. Wybrałaś suknię z pięknymi zdobieniami w okolicy ramion? Upnij włosy, by uwydatnić te elementy. Stawiasz na stylizację w stylu boho? Wpleć do fryzury delikatne warkocze i kwiaty.

Posiadamy duże doświadczenie w stylizacji panien młodych, doradzając Ci, bazujemy na zdobywanej wiedzy i obserwacji ślubnych trendów.

Próbna fryzura ślubna – tak czy nie?

My jesteśmy zdecydowanie na tak! Fryzura próbna daje szansę na najbardziej wiarygodną ocenę – czy w danym upięciu wyglądamy dobrze, czy czujemy się w nim wygodnie. To również dobra okazja do sprawdzenia, jak upięcie zachowuje się w ruchu oraz czy dobrze prezentuje się na zdjęciach. 

Fryzura próbna to również szansa dla nas na poznanie włosów – to właśnie wtedy, możemy dać Ci cenne wskazówki, jak przygotować włosy do wykonania upięcia, aby było ono jeszcze trwalsze!

Pamiętaj, że fryzurę próbną możesz wykonać wybierając się na inną imprezę okolicznościową – na ślub koleżanki, imprezę karnawałową, czy inną uroczystość.

Fryzura ślubna przed czy po makijażu?

Zdecydowanie przed makijażem ślubnym! Podczas wykonywania fryzury ślubnej, stosujemy różnego typu urządzenia stylizujące ciepłem – lokówki, prostownice, wałki. Niekiedy potrzebne jest również mycie głowy. Te wszystkie okoliczności nie sprzyjają makijażowi, zatem lepiej wykonać go po stylizacji włosów.

Kilka szybkich wskazówek, dotyczących fryzury ślubnej:

  • Fryzura próbna jest dla Ciebie, jak i dla nas. Daje nam szansę na poznanie włosów i ich odpowiednie przygotowanie przed uroczystością zaślubin.
  • Upięcie ślubne wykonaj przed makijażem.
  • Kwestie dot. mycia włosów ustal z fryzjerką, natomiast, jeżeli planujesz upięcie - wymyj włosy na wieczór przed uroczystością – świeżo umyte, sypkie włosy, mogą być problematyczne podczas upinania, bowiem pozbawione są naturalnej powłoki chroniącej, która ma wpływ na ich plastyczność. Jeżeli jednak decydujesz się na loki lub koński ogon z pięknie podwijającymi się końcówkami włosów, poranne mycie włosów może być bardzo przydatne.
  • Ustal z fryzjerką to, czy o północy zamierzasz zdjąć welon – to może mieć duże znaczenia podczas jego wpinania.
  • Podczas zakupu świeżych kwiatów do upięcie, nie wybieraj ich przypadkowo! Poinformuj florystkę, że będą wykorzystywane w fryzurze ślubnej – tylko wtedy zostaną odpowiednio przygotowane.
  • Jeżeli planujesz fryzurę ślubną z wiankiem, przygotuj coś, co będzie jego zamiennikiem – pozwoli Ci to w pełni poczuć to, jak będziesz czuła się z daną fryzurą na głowie.
  • Najlepiej nie nakładaj na umyte już włosy żadnych specyfików – pozwól, aby to fryzjerka dobrała najlepsze preparaty, które przedłużą trwałość Twojej fryzury ślubnej.

Cennik - fryzura ślubna Kraków

modelowanie + mycie od 100 zł
upięcia 200zł - 300zł
koki ślubne 350zł - 500zł

 

Sprawdź nasze atrakcyjne pakiety ślubne. Nie martw się o nic w dniu ślubu - w pełni zadbamy o Twój piękny wgląd. 

Pakiety ślubne