Fryzjer damski Kraków

W Krakowie nie brakuje salonów fryzjerskich - możesz wybierać spośród wielu miejsc, świadczących usługi na zróżnicowanym poziomie. Pamiętaj jednak, aby szukać salonów, w których fryzjerstwo traktuje się jako pasję – to kluczowe, jeżeli zależy Ci na tym, aby wyjść z salonu w pełni usatysfakcjonowaną, odmienioną, jednak wciąż czującą się dobrze z samą sobą.

Fryzjer damski - cięcie, farbowanie włosów, stylizacja

Fryzjerstwo damskie to sztuka. Dobrze ścięte i wystylizowane włosy, mogą zupełnie odmieć Twój wizerunek. Ważne jednak, abyś wychodząc od damskiego fryzjera nie tylko w dniu wizyty cieszyła się pięknie ułożonymi włosami. Fryzura powinna dopełniać każdą z Twoich stylizacji, niezależnie od dnia – nawet wtedy, kiedy krzątasz się po domu i wcale nie musisz wyglądać perfekcyjnie. Fryzjer z Krakowa Colette zadba o każdy szczegół.

W naszym salonie słuchamy i doradzamy. Zawsze priorytetem jest dla nas spełnienie Twoich potrzeb. Chcemy po prostu, abyś czuła się pięknie! Wiemy, że 5 cm końcówek do podcięcia, to nie 10 cm. Zanim zabierzemy się za cięcie, chcemy poznać Twoje włosy, aby wiedzieć, jak stylizują się na co dzień. Tworząc fryzury, skupiamy się na Twoich uwagach, by stworzyć coś pięknego, co zarazem będzie dla Ciebie komfortowe w noszeniu.

Dobry fryzjer damski w Krakowie

Fryzjer damski - usługi:

  • Strzyżenie damskie, włosów krótkich, długich i średnich.
  • Mycie i modelowanie włosów na szczotce.
  • Farbowanie włosów – u nas to jednak nie tylko zmiana koloru - zaczynamy od analizy kolorystycznej Twojej karnacji, doradzamy, na jaki kolor powinnaś postawić, szukamy najlepszego rozwiązania. Pamiętaj, że koloryzacja daje ogrom możliwości. Efekt ombre, a może mieniące się sombre? Baleyage, pasemka, szalony kolor? Z nami zmiany zawsze są dobre!
  • Tzw. trwała, czyli skręt na dłużej.
  • Upięcia, w tym piękne koki i luźne fryzury ślubne!
  • Przeprowadzamy również różnego typu zabiegi pielęgnacyjne: Olaplex, rekonstrukcja Joico czy inne zabiegi „SPA” dla włosów.
  • Przygotowaliśmy specjalne zabiegi, które mają na celu przedłużenie żywotności włosów, a tym samy, ograniczyć ich wypadanie.
  • Jedną z ciekawszych opcji z zakresu fryzjerstwa damskiego jest również przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Hair Talk. Możesz mieć piękne, długie włosy bez obciążania swoich pasm.

Wiemy, że fryzjerstwo damskie to nie tylko podcięcie końcówek i nałożenie farby. Najważniejsze są uczucia, które towarzyszą klientkom, gdy kończą wizytę w salonie. Radość, ekscytacja, pewność siebie i satysfakcja z efektu naszych pracy u klientek, są dla nas najcenniejsze!

Odwiedź jeden z naszych krakowskich salonów fryzjerskich:

  • Kraków, Ul. Blich 5

 

Cennik - fryzjer damski:

 

strzyżenie damskie + mycie 90-130 zł
modelowanie + mycie 70-110 zł
farbowanie włosów 200-430 zł
kolor INOA 220-600 zł
baleyage + tonowanie

310-600 zł

trwały skręt 200-450 zł
headlines 200-450 zł
upięcia 200-350 zł
koki ślubne 350-500 zł