Fryzjerstwo damskie

W Krakowie nie brakuje salonów fryzjerskich - możesz wybierać spośród wielu miejsc, świadczących usługi na zróżnicowanym poziomie. Pamiętaj jednak, aby szukać salonów, w których fryzjerstwo traktuje się jako pasję – to kluczowe, jeżeli zależy Ci na tym, aby wyjść z salonu w pełni usatysfakcjonowaną, odmienioną, jednak wciąż czującą się dobrze z samą sobą.

Fryzjerstwo damskie to sztuka. Dobrze ścięte i wystylizowane włosy, mogą zupełnie odmieć Twój wizerunek. Ważne jednak, abyś wychodząc od damskiego fryzjera nie tylko w dniu wizyty cieszyła się pięknie ułożonymi włosami. Fryzura powinna dopełniać każdą z Twoich stylizacji, niezależnie od dnia – nawet wtedy, kiedy krzątasz się po domu i wcale nie musisz wyglądać perfekcyjnie.

W naszym salonie słuchamy i doradzamy. Zawsze priorytetem jest dla nas spełnienie Twoich potrzeb. Chcemy po prostu, abyś czuła się pięknie! Wiemy, że 5 cm końcówek do podcięcia, to nie 10 cm. Zanim zabierzemy się za cięcie, chcemy poznać Twoje włosy, aby wiedzieć, jak stylizują się na co dzień. Tworząc fryzury, skupiamy się na Twoich uwagach, by stworzyć coś pięknego, co zarazem będzie dla Ciebie komfortowe w noszeniu.

W naszym salonie fryzjerstwo damskie to nie tylko cięcie i farbowanie! Zobacz co możemy zrobić dla Twoich włosów!

Usługi z zakresu fryzjerstwa damskiego dostępne w naszym salonie:

  • Strzyżenie damskie, włosów krótkich, długich i średnich.
  • Mycie i modelowanie włosów na szczotce.
  • Farbowanie – u nas to jednak nie tylko zmiana koloru - zaczynamy od analizy kolorystycznej Twojej karnacji, doradzamy, na jaki kolor powinnaś postawić, szukamy najlepszego rozwiązania. Pamiętaj, że koloryzacja daje ogrom możliwości. Efekt ombre, a może mieniące się sombre? Baleyage, pasemka, szalony kolor? Z nami zmiany zawsze są dobre!
  • Tzw. trwała, czyli skręt na dłużej.
  • Upięcia, w tym piękne koki ślubne!
  • Przeprowadzamy również różnego typu zabiegi pielęgnacyjne: Olaplex, rekonstrukcja Joico czy inne zabiegi „SPA” dla włosów.
  • Przygotowaliśmy specjalne zabiegi, które mają na celu przedłużenie żywotności włosów, a tym samy, ograniczyć ich wypadanie.
  • Jedną z ciekawszych opcji z zakresu fryzjerstwa damskiego jest również przedłużanie włosów metodą Hair Talk. Możesz mieć piękne, długie włosy bez obciążania swoich pasm.

Wiemy, że fryzjerstwo damskie to nie tylko podcięcie końcówek i nałożenie farby. Najważniejsze są uczucia, które towarzyszą klientkom, gdy kończą wizytę w salonie. Radość, ekscytacja, pewność siebie i satysfakcja z efektu naszych pracy u klientek, są dla nas najcenniejsze!

Odwiedź jeden z naszych krakowskich salonów:

  • Kraków, Ul. Blich 5
  • Kraków, ul. Starowiślna 64

 

Cennik:

 

strzyżenie damskie + mycie od 55 zł
modelowanie + mycie od 40 zł
kolor od 120 zł
kolor INOA od 140 zł
baleyage od 120 zł
trwały skręt od 120 zł
headlines od 120 zł
upięcia 150zł - 200zł
koki ślubne 200zł - 300zł