Fryzjer męski

Kiedy spotykamy kogoś po raz pierwszy, zawsze – nawet mimowolnie – patrzymy na wygląd tej osoby. Na początku w oczy rzuca się odzież, dłonie, postura, jednak kiedy kierujemy nasz wzrok na twarz, z pewnością zwrócimy uwagę także na fryzurę. Stylizacja włosów może nam bardzo dużo powiedzieć o poznanym człowieku. Nie tylko o jego ekstrawagancji czy indywidualnych cechach charakteru, ale również o tym, czy dana osoba o siebie dba. To również informacja o tym, czy troszczy się o detale oraz o swój wygląd.

Bardzo dobry fryzjer męski potrafi wydobyć najlepsze cechy charakteru oraz ukazać prawdziwą męskość. Bardzo trudno w Krakowie znaleźć kogoś takiego, jednak na przykładzie naszego miejsca możemy śmiało stwierdzić, że nie jest to niemożliwe! Nasi profesjonaliści zadbają o to, żeby odpowiednią fryzurą dodać uroku oraz charyzmy, a dobrze dobrana i perfekcyjnie wykonana fryzura doda również urody. O Twoje włosy zatroszczą się zawodowcy, którzy na pewno zaproponują Ci coś atrakcyjnego ze swojej bogatej oferty wykonywanych usług.

Pełen zakres zabiegów upiększających da mężczyzn, zawsze na najwyższym poziomie.

Szerokie spektrum wszystkich wykonywanych przez nas działań kosmetyczno-fryzjerskich sprawi, że z pewnością znajdziesz u nas coś interesującego. Wszystkie przeprowadzane przez nas metamorfozy poprzedzone są diagnozą personalną oraz profesjonalnym doradztwem co do przyszłego kształtu włosów. Nasi fryzjerzy-styliści, wykonają wszystkie standardowe czynności, które odświeżą Twój wygląd oraz sprawią, że będzie znów bardzo ciekawy i atrakcyjny, np.:

  • Strzyżenie męskie maszynką oraz nożyczkami
  • Modelowanie włosów i brody
  • Tworzenie profesjonalnych stylizacji oraz fryzur okazyjnych (w tym ślubnych)
  • Farbowanie włosów (również siwych, tzw. cover)
  • Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i skóry głowy

Pełna gama różnego rodzaju zabiegów upiększających pozwala wybrać dokładnie taki pakiet, jaki nam odpowiada. My za to możemy zagwarantować dbałość o szczegóły oraz wykonanie usługi z najlepszą precyzją, a także pełne wsparcie merytoryczne co do wyboru stylu uczesania.

Nie tylko wygląd, lecz także zdrowie włosa i skóry głowy!

Oferujemy zabiegi, które nie tylko sprawiają, że nasi klienci efektowniej wyglądają, lecz także takie, które dbają o zdrowie ich skóry oraz włosów.

W trakcie farbowania używamy tylko najlepszej jakości farb wzmacniających cebulki oraz podstawę włosa, dzięki stosowaniu składników takich jak magnez, kolagen czy poliform. Dzięki temu włosy nie tylko wyglądają, jak nowe, lecz takie właśnie są! Całkowita rewitalizacja włosów jest możliwa dzięki odpowiednio zaaplikowanym wysokiej jakości preparatom, a efekt po tego rodzaju zabiegach jest widoczny i długotrwały i bardzo odczuwalny.

Oferujemy także kilka pakietów stylizacji weselnych, uzależnionych od osobistych preferencji, zaangażowania i chęci. Mogą być one połączone nie tylko z tworzeniem stylizacji, fryzury i uczesania np. brody, lecz także z bardziej ogólną - całościową pielęgnacją twarzy – poprzez oczyszczanie, odżywianie i nawilżanie skóry. Wszystkie te zabiegi oparte są oczywiście tylko na w pełni profesjonalnych kosmetykach.

Również strzyżenie połączone z myciem włosów wykonywane jest na bazie najlepszych preparatów, które gwarantują perfekcyjną dbałość o strukturę włosa oraz jego trwałość i wytrzymałość.

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego męsko-damskiego, aby na własnej skórze (i włosach) przekonać się, jak profesjonalnie dbamy o włosy i wszystko, co związane z urodą!

 

Cennik

 

strzyżenie męskie + mycie od 40 zł
kolor od 120 zł
kolor INOA od 140 zł
trwały skręt od 120 zł