Przedłużanie włosów Kraków

Jesteśmy salonem w Krakowie, który specjalizuje się w przedłużaniu oraz zagęszczaniu włosów metodą Hair Talk. Robimy to w pełni profesjonalnie od ponad 10 lat.

Oferujemy przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Hair Talk. Włosy są w 100% naturalne, przymocowane  za pomocą  silikonowej 3 cm taśmy, która jest  mało widoczna. Ogromną zaletą tej metody jest jej elastyczność oraz możliwość wielokrotnego zakładania i zdejmowania tych samych włosów w przeciągu 12-tu miesięcy. W porównaniu z tradycyjnymi i bardziej powszechnymi metodami opartymi na koralikach, zgrzewach, szkodliwym naciąganiu czy stosowaniu urządzeń termicznych - włosy nie są niszczone i zachowują swoją dobrą formę. Proponowana w naszych salonach metoda jest idealna dla każdego rodzaju włosów , które po zabiegu wyglądają bardzo naturalnie i nie wymagają dodatkowej pielęgnacji. Metoda ta nie niszczy i nie obciąża włosów naturalnych.

Przedłużanie włosów w Krakowie

Podczas zabiegu wykonujemy odpowiednie strzyżenie oraz modelowanie włosów. Metoda ta jest rewelacyjnie szybka - zabieg trwa około 45 minut, a włosy można zdjąć lub założyć w dowolnym momencie. Posiadamy również szeroką gamę kolorystyczną, taśmy jednokolorowe, kilkukolorowe, ombre, sombre. Stworzymy taką fryzurę jaką chcesz, a dzięki większej ilości i gęstości włosów będą wyglądać zjawiskowo.


W swojej ofercie posiadamy dodatkowo zagęszczacze zarówno damskie, jak i męskie. Jeśli masz przerzedzone włosy przy nasadzie polecamy specjalne topy, które maskują skórę głowy. Są wykonane w 100% z naturalnych włosów. Dzięki temu znowu będziesz dumna ze swej fryzury!

Nowoczesne dbanie o wygląd włosów

Metoda przedłużania włosów i zagęszczania włosów HairTalk to zupełna innowacja na polskim rynku fryzjerskim. Z jej pomocą doczepiane włosy wyglądają zupełnie tak, jak prawdziwe. Co najważniejsze metoda ta nie uszkadza włosów w żadnym stopniu, a używane w niej złączne posiada atesty medyczne oraz antyalergiczne, przez co jest całkowicie przyjazne dla skóry. Włosy na taśmie mocuje się na tzw. kanapkę. Taśmy zakłada się  łatwo, szybko i przyjemnie. Jest to również idealny sposób na zapuszczenie włosów. Przejściowa długość, która nie każdemu się podoba i w tym momencie z powrotem ścina włosy, ponieważ nie chce mieć takich „średniej długości”. Jest to również idealna metoda jeśli Twoje włosy są bardzo cienkie i rzadkie. W tym przypadku zagęszczanie tą metodą będzie rozwiązaniem perfekcyjnym dla Ciebie!

Przedłużanie włosów Hair Talk

• zniszczone i lepiej nie ryzykować przedłużania tradycyjną metodą
• rzadkie i cienkie, a chcielibyśmy mieć gęste
• krótkie (w przypadku chęci szybszego posiadania dłuższych)

Przedłużanie włosów alternatywą farbowania

Warto również wspomnieć, że metoda ta może być świetną alternatywą dla farbowania. Jeśli chcesz zmienić kolor, możemy wspomóc się także przedłużaniem włosów czyli metodą Hair Talk, by dopasować kolor doczepionych włosów tak, by idealnie zgrywały się z naturalnymi. Ściągnięcie tych włosów zajmuje dosłownie chwilę, zostawiając Twoje włosy w tej samej kondycji, jak przed wykonaniem usługi. Jest to nowatorska alternatywa dla tradycyjnych metod, która powoli podbija salony fryzjerskie i zapewnia wspaniałe efekty. Polecamy!

 

Przedłużanie włosów  od 2200* zł
Zagęszczanie włosów  od 1600* zł
* cena uzależniona od długości i gęstości włosów/ niezbędne konsultacje przed zabiegiem  
Zagęszczacze - hairband 25 cm / 40 cm  1500/2000 zł
Top  od 2300 zł