Makijaż Kraków

 

Wyjątkowe okazje w życiu wymagają od nas perfekcyjnego wyglądu. Dopełnieniem przepięknej sukni jest zawsze efektowna fryzura o dopasowany do typu urody makijaż. W salonie fryzjerskim i kosmetycznym Colette pracujemy nad tym, by każda kobieta mogła czuć się wyjątkowo piękną oraz pewną siebie kobietą. W dniach takich jak ślub, okrągłe rocznice, czy inne specjalne uroczystości jest to wyjątkowo ważne. Pamiętajmy o tym, że dobrze wykonany makijaż ma nie tylko upiększać, ale też skutecznie korygować niedoskonałości urody.

Proponujemy make up dzienny, wyjątkowy makijaż ślubny oraz wieczorowy, adekwatny do typu urody oraz indywidualnych oczekiwań każdej z pań.

Wyjątkowy makijaż w Krakowie

Choć wiele kobiet na co dzień doskonale radzi sobie z malowaniem twarzy, to makijaż ślubny warto powierzyć profesjonalistom. Wizażysta odpowiednio przygotuje cerę i dobierze kosmetyki tak, aby twarz doskonale wyglądała w świetle fleszy, a cały make up niezawodnie utrzymywał się na twarzy przez całą noc.

Aby spełnić Państwa oczekiwania pracujemy wyłącznie na kosmetykach najwyższej jakości tj. Kryolan, Mac. Lancome co pozwala osiągnąć niezwykle trwale i spektakularne efekty.
Wszystkie makijaże ślubne i fryzury dostępne na naszej stronie wykonane zostały w Salonie Fryzjerskim i Salonie Kosmetyczny Colette w Krakowie przez naszych wizażystów i fryzjerów.

Makijaż dzienny

Idealny do szkoły czy pracy – ma nadawać świeży i naturalny wygląd, a jednocześnie maskować niedoskonałości i pozostawiać skórę gładką oraz promienną. W przeciwieństwie do make-up'u wieczorowego, używamy jedynie stosowanych i pastelowych cieni. Najlepsze w tym przypadku będą beże, brązy i szarości. Dzięki temu mamy szansę wydobyć naturalne piękno kobiety. Makijaż powinien podkreślać walory naszej urody, pozostając jednocześnie niezauważonym. By dobrze zretuszować niedoskonałości musi być wykonany koniecznie z dobrych kosmetyków.

Makijaż fotograficzny

To jeden z najtrudniejszych rodzajów makijażu. Wymaga szczególnej dokładności i precyzji podczas wykonywania. Mocna światło punktowe czy studyjne obnaża wszelkie mankamenty i niedoskonałości skóry. Dlatego właśnie niezwykle ważne jest mocne pokrycie twarzy. Sprawdzone przez wizażystów marki to podstawa, dla idealnego make-up'u, dlatego właśnie w naszym salonie korzystamy jedynie z najwyższej jakości kosmetyków rekomendowanych producentów. Co ważne sam makijaż musi być nałożony bardzo starannie i rozłożony równomiernie na całym ciele. W salonie zadba o to nasza stylistka!

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy powinien być niecodzienny i niezwykły, ponieważ zazwyczaj ma do wykonania misję specjalną – musi prezentować się świetnie i przedstawiać nas z najlepszej strony. Powinien przede wszystkim podkreślać naturalną urodę i specjalnie dobraną kreację, ale – co bardzo ważne – wytrzymać w nienaruszonym stanie przez wiele godzin. Jest to rodzaj makijażu okolicznościowego, więc powinniśmy go dobrać nie tylko do okazji, ale również do oświetlenia i scenerii w jakiej będziemy się znajdować. Powinien opierać się na intensywnych barwach i wyostrzonych konturach – to właśnie różni go od subtelnego i naturalnego make-up'u codziennego. Warto powierzyć się specjalistce, która wykona tego typu makijaż perfekcyjnie i zgodnie z naszym życzeniem.

Makijaż próbny oraz ślubny

W tak ważny dzień jak wesele – swoje czy najbliższej osoby – należy postarać się o zachwycającą stylizację. Wizerunek nie kończy się bowiem na sukni ślubnej, czy ogólnie wieczorowej kreacji. Warto postarać się o odpowiednio dobrany do niej makijaż i fryzurę. Próbna stylizacja nie jest niczym obowiązkowym, jednak zaoszczędzi sporo stresu w dniu ślubu i pomoże nam skorygować oraz udoskonalić nasz wizerunek. Kiedy nie wiesz, jakiego efektu spodziewać się po wyjściu z salonu, warto mieć całościową wizję swojej ślubnej stylizacji, by mieć pewność, że wszystko pójdzie po dobrej myśli i będzie perfekcyjne. Makijaż ślubny powinien bowiem przede wszystkim odpowiadać całkowicie Twojej stylizacji i spełniać oczekiwania, wobec czego nawet niewielkie wątpliwości może rozwiać usługa makijażu próbnego, którą gorąco polecamy.

Zapraszamy na wszelkiego typu makijaże, które idealnie sprawdzą się na różnego rodzaju okazje oraz idealnie dopełnią każdą ważną uroczystość, czy zwykły wieczór lub imprezę.

 

 

Cennik - makijaż Kraków

Makijaż dzienny 80 zł
Makijaż ślubny, wieczorowy 150-180 zł
Makijaż próbny 150 zł