Kosmetyka ciała

Peelingi

Body Chocolate
Peeling, który złuszcza skórę i jednocześnie ją nawilża. Dodatek ekstraktu czekoladowego nadaje peelingowi walory aroma-terapeutyczne. Po zmyciu skóra jest dokładnie oczyszczona, nawilżona, gładka i pachnąca czekoladą.

50zł

Body Coffe
Aromatyczny peeling kawowy który nawilża i ujędrnia skórę. Po umyciu skóra jest bardziej sprężysta , wygładzona i pachnąca kawą.

50zł

Body Cugar
Peeling cukrowy

50zł

Mezoterapia igłowa

Zabieg antycellulitowy 300 zł

Lipoliz iniekcyjna

Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia (fałdy na plecach, brzuch, uda) których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. U pacjentów z dużą i rozległą otyłością zabieg ten jest nieskuteczny.

Cena uzależniona jest od ilości zużytego preparatu 200 zł

Modelowanie sylwetki

Hot Chocolate
Ekskluzywny zabieg na ciało. Stymuluje mikrokrążenie, redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia oraz spowalnia proces starzenia. Jest to zabieg głęboko relaksujący i poprawiający stan psychiczny.
220zł
Red Wine
Zabieg intensywnie nawilżający i wygładzający. Ma wlaściwosci odmładzające i ujędrniające. Wspomaga spalanie tkanki tluszczowej i redukuje cellulit.
150zł
Body Coffee
Aromatyczny zabieg wyszczuplający. Silne antyrodnikowe działanie ekstraktu z kawy opóźni proces starzenia skóry.  Zabieg polecany dla odmłodzenia skóry
250zł

MODELOWANIE SYLWETKII / BIUSTU na bazie kosmetyków GUAM:

Zabieg antycellulitowy na zimno
Polecany dla skóry naczynkowej
150zł
Zabieg antycellulitowy na ciepło
Polecany dla skóry normalnej
150zł
Perfekt Biust 90zł

Zabieg liftingujący i ujędrniający skórę biustu i dekoltu. Podnosi i wypełnia biust. Wzmacnia tkankę łączną, poprawia napięcie, głęboko nawilża i wygładza skórę polecany dla wszystkich kobiet, szczególnie po intensywnych kuracjach odchudzających, ciąży, ekspozycji na UV.