Medycyna Estetyczna

Mezoterapia igłowa polega na śródskórnym podaniu składników aktywnych za pomocą mikroiniekcji.

Zabieg wykonuje się na twarz, szyję, dekolt, pośladki, uda, brzuch, owłosioną skórę głowy.

Kuracja zazwyczaj składa się z 3-5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 2 tygodni.

Mezoterpia pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów, wystarczy 1 zabieg przypominający co 6 miesięcy.

 

Wykorzystanie mezoterapii igłowej:

 • Zwiotczenie, spadek nawilżenia skóry
 • Biorewitalizacja skóry
 • Profilaktyka przeciwzmarszczkowa
 • Przeciwdziałanie wypadaniu włosów
 • Cellulit

Zalety:

 • Poprawa kondycji skóry już po pierwszym zabiegu.
 • Zabieg dla każdego typu cery.
 • Krótki czas gojenia, brak trwałych uszkodzeń skóry.
 • Minimalne ryzyko alergii.
 • Duża skuteczność w rewitalizacji skóry, wypadaniu włosów, cellulicie.

 

Mezoterapia igłowa - twarz 250 zł
Mezoterapia igłowa - twarz, szyja, dekolt 400 zł
Mezoterapia igłowa - okolice oczu 150 zł
Mezoterapia igłowa - szyja lub dekolt 200 zł
Mezoterapia igłowa - cellulit 300 zł
Mezoterapia igłowa - skóra głowy 300 zł


Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu
Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.
Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i niedroga medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

Na czym polega lipoliza
Zabieg ten polega na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Fosfatydylocholina PPC to naturalny składnik naszego organizmu- lecytyna. W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podawane są w tkankę tłuszczową powodując rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. L-karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczu.

Dla kogo zabieg
Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia (fałdy na plecach, brzuch, uda) których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. U pacjentów z dużą i rozległą otyłością zabieg ten jest nieskuteczny.

Wskazania do zabiegu to miejscowe otłuszczenie ciała. Lipoliza wykonywana jest najczęściej w okolicach nadmiernych nagromadzeń tkanki tłuszczowej: podbródka i brody, brzucha, ‚boczków’, ud oraz pośladków, wokół pach, nad kolanami.

Podbródek od 100 zł
Ramiona od 200 zł
Brzuch od 200 zł
Boczki od 200 zł
Uda - wewn. strona/uda zewn. strona 200 zł
Obszar nad kolanami 200 zł
Biodra 200 zł
(cena uzależniona od ilości zużytego preparatu)  

 

Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek za pomocą elektrokoagulacji. To zabieg wykorzystujący właściwości prądu elektrycznego do bezinwazyjnego oraz całkowicie bezpiecznego zamykania powierzchownych naczynek. Podczas zabiegu naczyka są zamykane i uszczelnione. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się niewielki obrzęk, rumień (zaczerwienienie), lekkie stwardnienie skóry, zasinienie lub delikatny ból, które zanikają w ciągu kilku następujących po zabiegu godzin.

Cena zabiegu: 100-200 zł

 

Wypełnianie zmarszczek

"kurze łapki" od 400 zł
"zmarszczki lwa" od 400 zł
zmarszczki palacza od 100 zł
zmarszczki poziome od czoła od 500 zł
usuwanie nad potliwości dłoni, stóp, pach od 1200 zł

Wypełniacz

nie uczulające wypełniacze o różnym czasie działania. Likwidują, wygładzają głębokie oraz płytkie zmarszczki i bruzdy

powiększanie ust od 800 zł
unoszenie kącików ust od 400 zł
wypełnianie zmarszczek od 800 zł

Powiększanie ust

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi polegające na korekcji ust, które są bardzo ważnym elementem twarzy. Ich kształt, objętość i nawilżenie są niezwykle istotne. Powiększenie ust jest zabiegiem mało inwazyjnym i bardzo skutecznym.

Powiększanie i modelowanie ust (także korekta asymetrii warg) od 800 zł

Peelingi Medyczne

KURACJA COSMELAN – przebarwienia hormonalne od 1500 zł
Mandelac
Peeling kwasem migdalowym. Polecany dla skóry wrażliwej w leczeniu trądziku. Ma wlasciwości odświeżające, lagodzące, rozjaśniające i wygladzjące.
160 zł
Pirogronowy
Peeling na bazie peelingu pirogronowego. Zalecany dla skóry tłustej jak również do cery trądzikowej. Działa przeciwbakteryjnie, wyciszająco.
130 zł
Argipeel
Peeling dla cery cienkiej, delikatnej, wrażliwej. Zalecany także dla skóry dojrzalej i nadużywającej ekspozycji na słońce. Ujędrnia skórę, wzmacnia, zwęża pory oraz wygładza drobne zmarszczki.
160 zł

Głównym wskazaniem jest eliminacja plam o podłożu hormonalnym. COSMELAN to najskuteczniejsza kuracja wybielająca przebarwienia hormonalne w porównaniu do innych terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku ponieważ:

 • zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu
 • jest odpowiednia dla każdego fototypu skóry
 • może być wykonywana o każdej porze roku
 • jest bezpieczna

Usuwanie włókniaków

Elektrokoagulacja to zabieg wykorzystujący właściwości prądu elektrycznego do bezinwazyjnego oraz całkowicie bezpiecznego usuwania włókniaków umiejscowionych na różnych okolicach ciała.

Emitowany przez nie prąd powoduje ścinanie się białka w tkankach. Włókniaki są usuwane w sposób trwały. Zabieg jest aseptyczny i mało bolesny, a podczas zabiegu nie dochodzi do krwawienia.

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się niewielki obrzęk, rumień (zaczerwienienie), lekkie stwardnienie skóry, zasinienie lub delikatny ból, które zanikają w ciągu kilku następujących po zabiegu godzin. Najczęściej w miejscu usuniętej narośli pojawia się mały strupek, który odpada w ciągu 5 - 21 dni.

Cena zabiegu - 50-150 zł