Salon kosmetyczny Colette – miejsce, w którym możesz się wyciszyć

W Krakowie nie brakuje salonów kosmetycznych. Chociaż usługi zwykle są podobne, tak naprawdę jakość ich wykonania bardzo się różni. Nie zawsze jednak jakość dotyczy techniki wykonania regulacji brwi, peelingu czy innego zabiegu, lecz często odnosi się do satysfakcji, jaką będziesz miał/miała po wizycie w salonie.

Czym jest więc ta wspomniana wyżej satysfakcja? Składa się na nią jakość usługi, ale także atmosfera panująca w salonie kosmetycznym. Szczególnie, jeżeli przychodzisz na masaż, bardzo wartościowe są: panujący tam spokój, pozytywne nastawienie i otwartość osób, wykonujących zabieg. Każdy salon kosmetyczny jest inny – inny, ponieważ tworzą go różni ludzie. W salonie kosmetycznym Colette zawsze dbamy o dobrą atmosferę, Twoje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Jak zadbamy o Ciebie w salonie kosmetycznym Colette?

Jesteśmy otwarci na rozmowę, co pozwala nam poznać Twoje potrzeby. Zawsze jednak dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo - mowa tutaj nie tylko o stosowaniu sprawdzonych, renomowanych produktów i maszyn, ale również o odpowiedniej sterylizacji i dezynfekcji. Wykorzystujemy jednorazowe narzędzia, by mieć pewność, co to bezpieczeństwa i higieny. 

W naszych krakowskich salonach kosmetycznych możesz napić się z nami kawy, porozmawiać, zrelaksować i oddać się w ręce specjalistów. Wykonujemy różnego typu zabiegi, również te najnowsze, ponieważ zawsze podążamy za branżowymi nowinkami, by móc zaoferować Ci jak najwięcej skutecznych zabiegów. Zadbaliśmy również o wnętrze naszego salonu – wiemy, że również ono wpływa na ogólny odbiór.

Zabiegi, z których możesz skorzystać w salonie kosmetycznym Colette:

  • Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy wraz z manicure i pedicure.
  • Depilacja woskiem dowolnych partii ciała.
  • Pielęgnacja brwi i rzęs, a w tym regulacja i henna brwi, jak również przedłużane i uzupełnianie rzęs.
  • Szeroko pojęta kosmetyka twarzy, a w tym mezoterapia igłowa, karboksyterapia, zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające.
  • Pielęgnacja ciała obejmująca różnego typu peelingi, zabiegi nawilżające i modelujące ciało, mezoterapię, lipolizę iniekcyjną i wiele innych!
  • Wykonujemy również masaże: bańką chińską, gorącymi kamieniami, relaksacyjne, lomi-lomi, czy klasyczny – pobudzająco relaksacyjny.
  • W naszym salonie wykonujemy opalanie natryskowe – bezpieczne dla naszej skóry!
  • Oczywiście możemy zadbać również o Twój make up – dzienny, wieczorowy, fotograficzny, ślubny - zawsze jednak podkreślający Twoje naturalne piękno.
  • Bezboleśnie i bezpiecznie przekłuwamy uszy. 

Zadzwoń, do jednego z naszych salonów kosmetycznych i wybierz zabieg dla siebie. Nie możesz się zdecydować? Powiedz nam czego potrzebujesz! Relaksu, większego naprężenia skóry, a może po prostu chcesz poczuć się piękniej! Możemy również przyjrzeć się Twojej skórze i wspólnie dobrać zabiegi pielęgnacyjne, która najlepiej się sprawdzą!